Swipe
Aster divaricatus
Levensstadia vaste plant sneeuwaster
Aster divaricatus
15% korting
Aster divaricatus

Sneeuwaster Aster divaricatus

  • vanaf 100 euro gratis bezorgd
  • bestel nu, betaal later
  • planten direct vanaf de kwekerij
  • snel in huis, of levering op afspraak
Planthoogte
- +
7,65 6,49
op voorraad
Totaal: 6,49
Verzending binnen 0-2 werkdagen
Meer kopen is besparen

Bij aankoop van meerdere stuks wordt de stukprijs verlaagd volgens onderstaande tabel.

  • 1 7,65 / stuk -
  • 5 6,39 / stuk 1,26 korting
  • 10 6,19 / stuk 1,46 korting
  • 25 5,99 / stuk 1,66 korting
Plus- en minpunten
  • Lange bloeiperiode
  • Trekt vlinders en bijen aan
  • Uitbundige bloei

Vaste plant met stervormige bloemen

De Sneeuwaster, ook wel Aster divaricatus genoemd, is al jaren een vaste planten topper! Dit komt door de elk jaar rijkelijk terugkerende bloei en prachtig stervormige bloem. Het is een mooie plant met een natuurlijk uiterlijk. De plant heeft een bodembedekkende groeiwijze en is daarom heel onderhoudsvriendelijk. De Sneeuwaster heeft een lange bloeiperiode van augustus tot oktober en bereikt dan een hoogte van circa 60 tot 70 cm. Deze voordelige vaste plant trekt ook nog eens veel insecten aan voor een gezellige drukte in jouw tuin! Het is namelijk een geliefde plant onder de bijen en hommels.

Lees meer »

Specificaties

Geschikt voor
Borderbeplanting, Buiten
Hoogte
5 - 15 cm
Bladkleur
Groen
Blad winter
Bladverliezend
Bloeiperiode
Zomerbloeier, Najaarsbloeier
Onderhoud
Eenvoudig
Wintergroen
Nee
Standplaats
Halfschaduw, Zon
Maximalehoogte
60 cm
Bloemkleur
Wit
Bloemen
Ja
Snoeimaand
Maart, April
Waterbehoefte
Gemiddeld
Vruchtdragend
Nee
Groeisnelheid
Gemiddeld
Stekels
Nee
Meer specificaties »
Niet gevonden wat je zoekt?
Of gewoon een vraag?

Vraag het Wouter of zijn collega's!

Strelitiza Nicolai met Wouter